Menu

3. hold

Holdets stab

Træner
profil
Adel Hadi
Træner
profil
Flemming Thomsen
Holdleder
profil
Lone Madsen

Spillerliste

profil
Bilal Arjouan
profil
Elias Gudmundsen
profil
Emin Adnan
profil
Jonas Madsen
profil
Kasper Faurholdt
profil
Leonardo Humoller
profil
Linus Erichsen
profil
Lucas Brandt Ottosen
profil
Nikolaj Thomsen Frisch
profil
Oskar Møllmann Beck
profil
Samuel Hadi
profil
Tobias Momsen
profil
Victor Boll Jensen

Holdets aktiviteterD07-3 Drenge årgang 07 hold 3

Juli 2017
24.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Sommerbold
Bane 13
26.
onsdag

16:45 - 18:15

Træning
Sommerbold
Bane 25A
27.
torsdag

06:30 - 10:30

Andet
Brøndby cup - morgenmad
28.
fredag

06:30 - 10:30

Andet
Brøndby cup - morgenmad
28.
fredag

09:50 - 15:00

Stævne
Brøndby Cup U11 (7 mands)
Ved bane 27 A og B
31.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Sommerbold
Bane 13
August 2017
2.
onsdag

18:15 - 19:45

Træning
Sommerbold
Bane 13
7.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12D (kunst)
9.
onsdag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 9 (kunst)
10.
torsdag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
12.
lørdag

10:00 - 12:00

Træningskamp
Træningskamp mod BK Vest (1 af 2)
Omklædningsrummet i klubhuset
14.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
16.
onsdag

17:15 - 18:30

Træningskamp
Træningskamp mod BK Vest (2 af 2)
Nørrekær, Rødovre
17.
torsdag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
19.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Brøndbyernes IF (2) - Haslev FC
Klubhuset
21.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
23.
onsdag

17:30 - 18:30

Kamp
Vallensbæk IF - Brøndbyernes IF (2)
Vallensbæk Idrætscenter
24.
torsdag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
28.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
30.
onsdag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 9 (kunst)
31.
torsdag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
September 2017
2.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
AIK 65 Strøby Fodbold - Brøndbyernes IF (2)
Strøbyhallen
4.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
6.
onsdag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 9 (kunst)
7.
torsdag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
9.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Brøndbyernes IF (2) - Ishøj IF
Klubhuset
11.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
13.
onsdag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 9 (kunst)
14.
torsdag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
16.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Greve Fodbold - Brøndbyernes IF (2)
18.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
20.
onsdag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 9 (kunst)
21.
torsdag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
23.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Brøndbyernes IF (2) - Køge BK
25.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
27.
onsdag

17:45 - 18:45

Kamp
Køge Nord FC - Brøndbyernes IF (2)
28.
torsdag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
Oktober 2017
2.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
4.
onsdag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 9 (kunst)
5.
torsdag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
7.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Brøndbyernes IF (2) - Tune IF
9.
mandag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
11.
onsdag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 9 (kunst)
12.
torsdag

18:15 - 19:45

Træning
Træning
Bane 12A (kunst)
14.
lørdag

09:30 - 10:30

Kamp
Karlslunde IF - Brøndbyernes IF (2)
Marts 2018
4.
søndag

18:00 - 20:30

Andet
Bodhjælp mod OB
Tårn 1 ved TV bilerne

StillingU11 Drenge 2 8-mands (07) Efterår • Pulje 6

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 AIK 65 Strøby Fodbold 0 0 0 0 0
2 Brøndbyernes IF (2) 0 0 0 0 0
3 Greve Fodbold 0 0 0 0 0
4 Haslev FC 0 0 0 0 0
5 Ishøj IF 0 0 0 0 0
6 Karlslunde IF 0 0 0 0 0
7 Køge BK 0 0 0 0 0
8 Køge Nord FC 0 0 0 0 0
9 Tune IF 0 0 0 0 0
10 Vallensbæk IF 0 0 0 0 0

KampprogramU11 Drenge 2 8-mands (07) Efterår • Pulje 6

August 2017

Brøndbyernes IF (2)
19. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Haslev FC

Vallensbæk IF
23. aug
Kl. 17.30
Ude
Vallensbæk Idrætscenter

Brøndbyernes IF (2)
September 2017

AIK 65 Strøby Fodbold
2. sep
Kl. 10.00
Ude
Strøbyhallen

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (2)
9. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Ishøj IF

Greve Fodbold
16. sep
Kl. 10.00
Ude
Greve Idræts Center

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (2)
23. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Køge BK

Køge Nord FC
27. sep
Kl. 17.45
Ude
Rishøj Stadion

Brøndbyernes IF (2)
Oktober 2017

Brøndbyernes IF (2)
7. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Tune IF

Karlslunde IF
14. okt
Kl. 09.30
Ude
Karlslunde Stadion

Brøndbyernes IF (2)