Menu

Holdets stab

Træner
profil
Kenny Jesper Marcos Jensen
Træner
ingen pic
Christian Møllegaard
Træner
ingen pic
Turan Demir
Træner
ingen pic
Jack Nielsen

Spillerliste

profil
Adam Belhaj
ingen img
Adam Pedersen
ingen img
Benjamin Koulij
ingen img
Benjamin Mehakovic
profil
Berat Buykyorulmaz
profil
Berat Kolsuz
ingen img
Beraat Caliskan
ingen img
Ensar Yildiz
ingen img
Harry Skagen
profil
Magnus Marker
profil
Michas Nylander Ludvigsen
profil
Mikas Bentzen
profil
Milas Jensen
profil
Muhammad Hassan Chaudhry
ingen img
Niam Berthelsen
ingen img
Rayan Ullah
ingen img
Roze Lindegaard
ingen img
Samet Bakir
profil
Tobias Davidsen
profil
Valdemar Andersen
profil
Vincent Broberg
profil
Willads Møllegaard
profil
Yunus Duvarci
ingen img
Yusuf Mohamed

Næste kampU6 dr (12) ½ banestævne Strøby 7/1-18 • Pulje 1

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

Næste kampU6 dr (12) ½ banestævne Strøby 7/1-18 • Pulje 2

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

Næste kampU6 dr (12) ½ banestævne Strøby 7/1-18 • Pulje 3

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

Næste kampU6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 13/1-18 • Pulje 1

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

Næste kampU6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 13/1-18 • Pulje 2

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

Næste kampU6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 13/1-18 • Pulje 3

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

Næste kampU6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 20/1-18 • Pulje 1

Ude mod
Taastrup FC (2)
20. jan
Kl. 09.11
Viby Sj. Idrætscenter
U6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 20/1-18 - Pulje 1

Næste kampU6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 20/1-18 • Pulje 2

Hjemme mod
Borup IF
20. jan
Kl. 09.00
Viby Sj. Idrætscenter
U6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 20/1-18 - Pulje 2

Næste kampU6 dr (12) ½ banestævne Ringsted 27/1-18 • Pulje 1

Ude mod
Greve Fodbold (2)
27. jan
Kl. 10.00
Ringsted-hallerne
U6 dr (12) ½ banestævne Ringsted 27/1-18 - Pulje 1

Næste kampU6 dr (12) ½ banestævne Ringsted 27/1-18 • Pulje 2

Hjemme mod
Ishøj IF (2)
27. jan
Kl. 10.00
Ringsted-hallerne
U6 dr (12) ½ banestævne Ringsted 27/1-18 - Pulje 2

Næste kampU6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 3/2-18 • Pulje 1

Ude mod
Måløv BK
3. feb
Kl. 09.00
Viby Sj. Idrætscenter
U6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 3/2-18 - Pulje 1

Næste kampU6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 3/2-18 • Pulje 2

Hjemme mod
Taastrup FC (2)
3. feb
Kl. 09.10
Viby Sj. Idrætscenter
U6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 3/2-18 - Pulje 2

Næste kampU6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 3/2-18 • Pulje 3

Ude mod
Gundsølille SGIF
3. feb
Kl. 10.40
Viby Sj. Idrætscenter
U6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 3/2-18 - Pulje 3

Næste kampU6 dr (12) ½ banestævne Ringsted 27/1-18 • Pulje 3

Ude mod
Taastrup FC (1)
27. jan
Kl. 11.40
Ringsted-hallerne
U6 dr (12) ½ banestævne Ringsted 27/1-18 - Pulje 3

KampprogramU6 dr (12) ½ banestævne Strøby 7/1-18 • Pulje 1

Januar 2018

Taastrup FC (1)
Spillet
Ude
Strøby-hallen

Brøndbyernes IF (1)

Brøndbyernes IF (1)
Spillet
Hjemme
Strøby-hallen

Lyngby Boldklub 1921 (3)

Brøndbyernes IF (1)
Spillet
Hjemme
Strøby-hallen

Ishøj IF (2)

Køge BK (2)
Spillet
Ude
Strøby-hallen

Brøndbyernes IF (1)

KampprogramU6 dr (12) ½ banestævne Strøby 7/1-18 • Pulje 2

Januar 2018

Brøndbyernes IF (3)
Spillet
Hjemme
Strøby-hallen

Køge BK (1)

Taastrup FC (2)
Spillet
Ude
Strøby-hallen

Brøndbyernes IF (3)

Lyngby Boldklub 1921 (2)
Spillet
Ude
Strøby-hallen

Brøndbyernes IF (3)

Brøndbyernes IF (3)
Spillet
Hjemme
Strøby-hallen

Ishøj IF (1)

KampprogramU6 dr (12) ½ banestævne Strøby 7/1-18 • Pulje 3

Januar 2018

Næstved I.F.
Spillet
Ude
Strøby-hallen

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (2)
Spillet
Hjemme
Strøby-hallen

Herstedøster IC

Brøndbyernes IF (2)
Spillet
Hjemme
Strøby-hallen

Orient GI

Fløng-Hedehusene Fodbold
Spillet
Ude
Strøby-hallen

Brøndbyernes IF (2)

KampprogramU6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 13/1-18 • Pulje 1

Januar 2018

Brøndbyernes IF (1)
Spillet
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

Ishøj IF (2)

Holbæk B&I (3)
Spillet
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Brøndbyernes IF (1)

Brøndbyernes IF (1)
Spillet
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

Taastrup FC (1)

Brøndbyernes IF (1)
Spillet
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

Ishøj IF (2)

KampprogramU6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 13/1-18 • Pulje 2

Januar 2018

Ishøj IF (1)
Spillet
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Brøndbyernes IF (3)

Brøndbyernes IF (3)
Spillet
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

RB 1906

Brøndbyernes IF (3)
Spillet
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

Holbæk B&I (2)

Taastrup FC (2)
Spillet
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Brøndbyernes IF (3)

KampprogramU6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 13/1-18 • Pulje 3

Januar 2018

Holbæk B&I (1)
Spillet
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (2)
Spillet
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

Måløv BK

Kværkeby IF
Spillet
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (2)
Spillet
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

FC Holte

KampprogramU6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 20/1-18 • Pulje 1

Januar 2018

Taastrup FC (2)
20. jan
Kl. 09.11
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Brøndbyernes IF (3)

Brøndbyernes IF (3)
20. jan
Kl. 09.44
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

AB

Brøndbyernes IF (3)
20. jan
Kl. 10.17
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

Ishøj IF (1)

Bk. Hekla
20. jan
Kl. 10.39
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Brøndbyernes IF (3)

KampprogramU6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 20/1-18 • Pulje 2

Januar 2018

Brøndbyernes IF (1)
20. jan
Kl. 09.00
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

Borup IF

Brøndbyernes IF (2)
20. jan
Kl. 09.22
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

Brøndbyernes IF (1)

Ishøj IF (2)
20. jan
Kl. 09.44
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (1)
20. jan
Kl. 09.55
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

Taastrup FC (1)

Brøndbyernes IF (2)
20. jan
Kl. 10.06
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

Borup IF

Ishøj IF (2)
20. jan
Kl. 10.17
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Brøndbyernes IF (1)

Taastrup FC (1)
20. jan
Kl. 10.28
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Brøndbyernes IF (2)

KampprogramU6 dr (12) ½ banestævne Ringsted 27/1-18 • Pulje 1

Januar 2018

Greve Fodbold (2)
27. jan
Kl. 10.00
Ude
Ringsted-hallerne

Brøndbyernes IF (1)

Brøndbyernes IF (1)
27. jan
Kl. 10.30
Hjemme
Ringsted-hallerne

Ishøj IF (1)

Brøndbyernes IF (1)
27. jan
Kl. 11.30
Hjemme
Ringsted-hallerne

Næstved I.F.

KampprogramU6 dr (12) ½ banestævne Ringsted 27/1-18 • Pulje 2

Januar 2018

Brøndbyernes IF (2)
27. jan
Kl. 10.00
Hjemme
Ringsted-hallerne

Ishøj IF (2)

Brøndbyernes IF (2)
27. jan
Kl. 10.50
Hjemme
Ringsted-hallerne

Lyngby Boldklub 1921 (1)

Greve Fodbold (3)
27. jan
Kl. 11.10
Ude
Ringsted-hallerne

Brøndbyernes IF (2)

KampprogramU6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 3/2-18 • Pulje 1

Februar 2018

Måløv BK
3. feb
Kl. 09.00
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Brøndbyernes IF (1)

Brøndbyernes IF (1)
3. feb
Kl. 09.30
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

Taastrup FC (1)

Kværkeby IF
3. feb
Kl. 10.00
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Brøndbyernes IF (1)

Brøndbyernes IF (1)
3. feb
Kl. 10.30
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

Solrød FC (2)

KampprogramU6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 3/2-18 • Pulje 2

Februar 2018

Brøndbyernes IF (3)
3. feb
Kl. 09.10
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

Taastrup FC (2)

Orient GI
3. feb
Kl. 09.30
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Brøndbyernes IF (3)

Ishøj IF
3. feb
Kl. 09.50
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Brøndbyernes IF (3)

Brøndbyernes IF (3)
3. feb
Kl. 10.20
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

BFC Lundegården

KampprogramU6 dr (12) ½ banestævne Viby Sj. 3/2-18 • Pulje 3

Februar 2018

Gundsølille SGIF
3. feb
Kl. 10.40
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (2)
3. feb
Kl. 11.20
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

Borup IF

Fløng-Hedehusene Fodbold
3. feb
Kl. 11.40
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (2)
3. feb
Kl. 12.10
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

Bk. Hekla

KampprogramU6 dr (12) ½ banestævne Ringsted 27/1-18 • Pulje 3

Januar 2018

Taastrup FC (1)
27. jan
Kl. 11.40
Ude
Ringsted-hallerne

Brøndbyernes IF (3)

Brøndbyernes IF (3)
27. jan
Kl. 12.10
Hjemme
Ringsted-hallerne

Greve Fodbold (4)

Brøndbyernes IF (3)
27. jan
Kl. 13.10
Hjemme
Ringsted-hallerne

Lyngby Boldklub 1921 (2)