Menu

2. hold

Holdets stab

Træner
profil
Lasse Rune Hansen
Assistenttræner
profil
Daniella Yasmin Hansen
Assistenttræner
profil
Mikela Schultz Grønvall
Holdleder
ingen pic
Morten Filskov

Spillerliste

profil
Alma Hansen Breumsø
profil
Amanda Jørgensen
profil
Cecilie Jensen
profil
Damini Kumar
profil
Didde Toftbo Sørensen
profil
Ella Pabian
profil
Eylem Oruc
profil
Hannah Filskov
profil
Ida Gudmundsen
profil
Ida Hansen
profil
Julie Holm
profil
Malou Madsen
profil
Merle Jakobsen
profil
Michell Fiaz
profil
Ofelia Petrovski
profil
Pippi Fjord

Holdets aktiviteterP07-2 Piger årgang 07 hold 2

Holdet har ingen fremtidige aktiviteter.

KampprogramBakkens Fodbold Festival U-10 pi. (07) 5M 2 LØR • Pulje 1

Maj 2017

Brøndbyernes IF (1)
Spillet
Hjemme
Virum Stadion

Virum-Sorgenfri BK (1)

Brøndbyernes IF (1)
Spillet
Hjemme
Virum Stadion

Jægerspris IK

IF Skjold Birkerød (2)
Spillet
Ude
Virum Stadion

Brøndbyernes IF (1)

KampprogramU10 piger 5-mands (07) 2 - 28. maj • Pulje 2, 2 baner

Maj 2017

Brøndbyernes IF (1)
Spillet
Hjemme
Ølstykke Stadion

Lyngby Boldklub 1921

FFB
Spillet
Ude
Ølstykke Stadion

Brøndbyernes IF (1)

Solrød FC
Spillet
Ude
Ølstykke Stadion

Brøndbyernes IF (1)

Brøndbyernes IF (1)
Spillet
Hjemme
Ølstykke Stadion

Ølstykke FC

KampprogramU10 piger 5-mands (07) 1+2 - 17.juni Medaljestævne • Pulje 2, 3 baner

Juni 2017

Brøndbyernes IF (1)
17. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Allerød Fodbold Klub (1)

Solrød FC
17. jun
Kl. 10.18
Ude
Brøndby Stadion

Brøndbyernes IF (2)

IF Skjold Birkerød
17. jun
Kl. 10.36
Ude
Brøndby Stadion

Brøndbyernes IF (1)

Brøndbyernes IF (2)
17. jun
Kl. 10.54
Hjemme
Brøndby Stadion

Lyngby Boldklub 1921

Brøndbyernes IF (1)
17. jun
Kl. 11.12
Hjemme
Brøndby Stadion

Høje Gladsaxe IF

Ølstykke FC
17. jun
Kl. 11.12
Ude
Brøndby Stadion

Brøndbyernes IF (2)

Allerød Fodbold Klub (2)
17. jun
Kl. 11.30
Ude
Brøndby Stadion

Brøndbyernes IF (1)

Brøndbyernes IF (2)
17. jun
Kl. 12.06
Hjemme
Brøndby Stadion

Allerød Fodbold Klub (2)

KampprogramBakkens Fodbold Festival U-10 pi. (07) 5M 2 LØR • Pulje 2

Maj 2017

Brøndbyernes IF (2)
Spillet
Hjemme
Virum Stadion

Fårevejle BK

Brøndbyernes IF (2)
Spillet
Hjemme
Virum Stadion

Virum-Sorgenfri BK (2)

IF Skjold Birkerød (1)
Spillet
Ude
Virum Stadion

Brøndbyernes IF (2)

KampprogramBakkens Fodbold Festival U-10 pi. (07) 5M 2 LØR • Pulje 1

Maj 2017

Brøndbyernes IF (1)
Spillet
Hjemme
Virum Stadion

Virum-Sorgenfri BK (1)

Brøndbyernes IF (1)
Spillet
Hjemme
Virum Stadion

Jægerspris IK

IF Skjold Birkerød (2)
Spillet
Ude
Virum Stadion

Brøndbyernes IF (1)

KampprogramU10 piger 5-mands (07) 2 - 28. maj • Pulje 2, 2 baner

Maj 2017

Brøndbyernes IF (1)
Spillet
Hjemme
Ølstykke Stadion

Lyngby Boldklub 1921

FFB
Spillet
Ude
Ølstykke Stadion

Brøndbyernes IF (1)

Solrød FC
Spillet
Ude
Ølstykke Stadion

Brøndbyernes IF (1)

Brøndbyernes IF (1)
Spillet
Hjemme
Ølstykke Stadion

Ølstykke FC

KampprogramU10 piger 5-mands (07) 1+2 - 17.juni Medaljestævne • Pulje 2, 3 baner

Juni 2017

Brøndbyernes IF (1)
17. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Allerød Fodbold Klub (1)

Solrød FC
17. jun
Kl. 10.18
Ude
Brøndby Stadion

Brøndbyernes IF (2)

IF Skjold Birkerød
17. jun
Kl. 10.36
Ude
Brøndby Stadion

Brøndbyernes IF (1)

Brøndbyernes IF (2)
17. jun
Kl. 10.54
Hjemme
Brøndby Stadion

Lyngby Boldklub 1921

Brøndbyernes IF (1)
17. jun
Kl. 11.12
Hjemme
Brøndby Stadion

Høje Gladsaxe IF

Ølstykke FC
17. jun
Kl. 11.12
Ude
Brøndby Stadion

Brøndbyernes IF (2)

Allerød Fodbold Klub (2)
17. jun
Kl. 11.30
Ude
Brøndby Stadion

Brøndbyernes IF (1)

Brøndbyernes IF (2)
17. jun
Kl. 12.06
Hjemme
Brøndby Stadion

Allerød Fodbold Klub (2)

KampprogramBakkens Fodbold Festival U-10 pi. (07) 5M 2 LØR • Pulje 2

Maj 2017

Brøndbyernes IF (2)
Spillet
Hjemme
Virum Stadion

Fårevejle BK

Brøndbyernes IF (2)
Spillet
Hjemme
Virum Stadion

Virum-Sorgenfri BK (2)

IF Skjold Birkerød (1)
Spillet
Ude
Virum Stadion

Brøndbyernes IF (2)