Menu

2. hold

2006P2 Nyheder
30. april kl. 13:07 U11P2: Seje U11 piger ved Tårnby Cup 2017

Holdets stab

Holdleder
ingen pic
Betina Lund
Holdleder
ingen pic
Hanne Worsøe

Spillerliste

profil
Alicia Hertel
profil
Amalia Marie Mølgård
profil
Anne Trautner Petersen
profil
Ida Mosegaard
profil
Jennie Henriksen
ingen img
Jennifer Jensen
profil
Lara Essiz
ingen img
Lara Tasliuukur
ingen img
Leyla Peker
profil
Lærke Wagner
profil
Natalie Worsøe
profil
Nisa Kizilkaya
ingen img
Selma Olgun
profil
Sofia Papastephanou
profil
Sofia Petersen

Holdets aktiviteterP06-2 Piger årgang 06 hold 2

Januar 2018
28.
søndag

11:00 - 12:00

Kamp
Brøndbyernes IF - Dragør BK
Februar 2018
25.
søndag

12:12 - 13:48

DBU-Stævne
Stævne: Taastrup Idrætshaller
25.
søndag

16:12 - 18:00

DBU-Stævne
Stævne: Taastrup Idrætshaller
Marts 2018
3.
lørdag

11:00 - 12:00

Kamp
Husum Bk - Brøndbyernes IF
11.
søndag

11:30 - 12:30

Kamp
FA 2000 - Brøndbyernes IF
18.
søndag

11:00 - 12:00

Kamp
Brøndbyernes IF - Solrød FC
25.
søndag

10:00 - 11:00

Kamp
Fremad Valby - Brøndbyernes IF

KampprogramU12 pige (06) 2 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2

Januar 2018

Brøndbyernes IF (3)
Spillet
Hjemme
Trællerup-hallen

Brøndbyernes IF (2)

Hvalsø IF
Spillet
Ude
Trællerup-hallen

Brøndbyernes IF (3)

Brøndbyernes IF (2)
Spillet
Hjemme
Trællerup-hallen

Tølløse BK

Brøndbyernes IF (3)
Spillet
Hjemme
Trællerup-hallen

Tølløse BK

Hvalsø IF
Spillet
Ude
Trællerup-hallen

Brøndbyernes IF (2)

Måløv BK
Spillet
Ude
Trællerup-hallen

Brøndbyernes IF (3)

Brøndbyernes IF (2)
Spillet
Hjemme
Trællerup-hallen

Måløv BK

KampprogramU12 pige(06) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2

Januar 2018

Havdrup GI
Spillet
Ude
Faxe Ladeplads Stadion

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
Spillet
Hjemme
Faxe Ladeplads Stadion

Vordingborg IF (1)

Brøndbyernes IF
Spillet
Hjemme
Faxe Ladeplads Stadion

Vordingborg IF (2)

Sorø Freja (2)
Spillet
Ude
Faxe Ladeplads Stadion

Brøndbyernes IF

KampprogramU12 pige (06) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2

Februar 2018

Brøndbyernes IF (2)
25. feb
Kl. 16.12
Hjemme
Taastrup Idrætshaller

Brøndbyernes IF (3)

Fredensborg BI
25. feb
Kl. 16.36
Ude
Taastrup Idrætshaller

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (3)
25. feb
Kl. 16.48
Hjemme
Taastrup Idrætshaller

Måløv BK

Haslev FC
25. feb
Kl. 17.00
Ude
Taastrup Idrætshaller

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (3)
25. feb
Kl. 17.24
Hjemme
Taastrup Idrætshaller

Haslev FC

Brøndbyernes IF (2)
25. feb
Kl. 17.36
Hjemme
Taastrup Idrætshaller

Måløv BK

Fredensborg BI
25. feb
Kl. 17.48
Ude
Taastrup Idrætshaller

Brøndbyernes IF (3)

KampprogramU12 pige(06) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 3

Februar 2018

Brøndbyernes IF
25. feb
Kl. 12.12
Hjemme
Taastrup Idrætshaller

Hørsholm-Usserød IK

Måløv BK
25. feb
Kl. 12.36
Ude
Taastrup Idrætshaller

Brøndbyernes IF

Vejby IF
25. feb
Kl. 13.00
Ude
Taastrup Idrætshaller

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
25. feb
Kl. 13.36
Hjemme
Taastrup Idrætshaller

Rosenhøj BK

KampprogramU12 Piger B (06) 8M VinterBOLD • Pulje 2

November 2017

Brøndbyernes IF
Spillet
Hjemme
Brøndby Stadion

Tårnby FF
December 2017

Herlufsholm GF
Spillet
Ude
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
Spillet
Hjemme
Brøndby Stadion

FC Damsø
Januar 2018

Brøndbyernes IF
28. jan
Kl. 13.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Dragør BK
Marts 2018

Husum Bk
3. mar
Kl. 11.00
Ude
Kunst, Husumparken

Brøndbyernes IF

FA 2000
11. mar
Kl. 11.30
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
18. mar
Kl. 11.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Solrød FC

Fremad Valby
25. mar
Kl. 10.00
Ude
Valby IP, tribunen

Brøndbyernes IF