bif

Kvinde-LP 2014/2015

Seneste kamp

05-06-2015 - kl. 15:00
Brøndby - Fortuna Hjørring 2-1
Der er intet referat af kampen

Næste kamp

Der er ikke flere kampe tilbage i sæsonen
KlubKVUTScoreP
1.Brøndby660019-218
2.Fortuna Hjørring650124-415
3.OB530218-69
4.KoldingQ530213-59
5.Sundby430114-79
6.Næsby BK43019-49
7.Østerbro IF43019-59
8.Herlev IF430110-99
9.BSF320113-46
10.Himmelev-Veddelev BK320115-76
11.Seest B320110-66
12.AaB32019-56
13.Varde32018-56
14.Skovbakken32017-56
15.Birkerød32019-86
16.Silkeborg Sem. IK32016-56
17.Bording IF32014-36
18.Team Viborg32015-66
19.Horsens SIK!32016-86
20.Bk. Rødovre32015-76
21.Fortuna Svendborg32015-76
22.Raklev32019-126
23.Aarhus 190032017-106
24.Brønderslev IF32017-136
25.FC Damsø210112-53
26.SønderjyskE210110-33
27.Vejlby21019-43
28.KFUM.s BK!21018-33!
29.Hillerød GI Damefodbold af 2010210110-63
30.Vejle FC21018-43
31.B. 73, Slagelse21019-63
32.Nykøbing FC21016-33!
33.Vejgaard B21016-33
34.Kildemosens21015-33
35.Christiansbjerg IF21014-23
36.Bk. Heimdal21013-13
37.Vildbjerg21013-13
38.ØKF21015-43
39.BMI21014-33
40.Silkeborg KFUM21014-33
41.ASA, Aarhus21013-23
42.Hvidovre IF21016-63
43.KFB21015-53
44.Frederikshavn fI21012-23
45.Esbjerg fB!21011-13
46.FC King George21011-13
47.Aalborg KFUM21014-53
48.Greve Fodbold21013-43
49.Hedensted IF21012-33!
50.AB Tårnby21019-113
51.Stautrup IF21014-63
52.Vorup21013-53
53.Aabybro IF21013-53
54.Helsinge Fodbold21014-73
55.DSIO21013-63
56.Hersom/Bjerregrav IF21012-63
57.GPA21011-63
58.Højer IF21013-103
59.Vinder Fortuna Hjøring - Team Viborg00000-00
60.Vinder Næsby BK - KoldingQ00000-00
61.S.C. Egedal!10014-50
62.B191310013-40
63.Galten FS10012-30
64.IF Føroyar10012-30
65.VLI10012-30
66.Oure Fodbold Akademi10011-20
67.BT/B67!10010-10
68.Dronninglund IF10010-10
69.Nibe B10010-10
70.Ribe/Hviding!10010-10
71.Vordingborg IF10010-10
72.Bk Fix10011-30
73.Søndersø BK10011-30
74.Vejle B10011-30
75.Hover/Ølstrup!10010-20
76.Bagsværd BK10012-50
77.FB10011-40
78.FFD Kralupy10011-40
79.Aalborg Freja10011-40
80.AC Silkeborg 10010-30!
81.Amager FF10010-30!
82.FC Kegle10010-30!
83.FC Øresund!10010-30!
84.Horsens Freja10010-30!
85.SUB Aunslev!10010-30!
86.Thisted FC10010-30!
87.Tårnby FF10010-30!
88.Aabenraa BK10010-30!
89.Aarhus Posten10010-30!
90.Ubberud IF10011-50
91.Ringsted Dame FK10011-60
92.Fynslund B10012-80
93.B.93/HIK/Ryparken!10010-70
94.CBS Sport10010-70
95.Søhus Stige10010-80
96.Skibby IK10010-100
Denne række administreres af DBU
 
Wall of Business
ALOEVERA
Køb dine kosttilskud og kropspleje- produkter hos Aloeverakompagniet og støt din klub med 20%
 
Facebook
Facebook

Følg holdet på facebook
 
3F ligaen
3F liga

Tjek ligaens facebookside