bif

Kvindeserie 1

Seneste kamp

23-08-2014 - kl. 15:00
Lynge-Broby IF - Brøndby 0-4
Der er intet referat af kampen

Næste kamp

07-09-2014 - kl. 11:00
Brøndby - B 73 Slagelse
Der er ingen optakt til kampen
KlubKVUTScoreP
1.Brøndby22009-36
2.B 73 Slagelse22007-16
3.Vipperød BK32017-56
4.Espergærde IF22004-26
5.Fårevejle BK31116-54
6.Herlev IF31114-54
7.Allerød FK31026-63
8.Lyngby Boldklub21014-53
9.Ringsted Dame FK30032-80
10.Lynge-Broby IF30033-120
Denne række administreres af DBU Sjælland

Husk: At udfylde elektroniske holdkort inden kampstart. At tilmelding indendørs skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding Futsal skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding vinterbold skal ske senest 22.9 via kluboffice

 
Facebook
Facebook

Følg holdene på facebook