Menu

2. hold

Holdets stab

Træner
ingen pic
Kenneth Hansen
Holdleder
ingen pic
Pernille Kristensen

Spillerliste

profil
Alexander Thestrup
profil
Bastian Voldager
profil
Bilal Buzquurz
profil
Bujar Ameti
profil
Casper Wassmann
profil
Daniel Soydan
profil
Davie Tran
profil
Felipe Strini
ingen img
Jonathan Damtoft Engell
profil
Mattias Wexø
profil
Mikkel Hansen
profil
Noah Oliver Flygenring
profil
Oliver Jørgensen
profil
Oliver Møller-Jensen
profil
Patrick Hansen
ingen img
Philip Koch
profil
Tarig Noorzad
profil
Tobias Marcussen
profil
Victor Prager
profil
Viggo Victor Raymont Nielsen

Holdets aktiviteterD03-2 Drenge årgang 03 hold 2

Marts 2018
17.
lørdag

15:30 - 16:40

Kamp
Lyngby Boldklub 1921 (2) - Brøndbyernes IF (2)
24.
lørdag

13:00 - 14:10

Kamp
Brøndbyernes IF (2) - IF Skjold Birkerød
April 2018
8.
søndag

13:00 - 14:10

Kamp
B 1908 - Brøndbyernes IF (2)
14.
lørdag

13:00 - 14:10

Kamp
Farum BK (2) - Brøndbyernes IF (2)
21.
lørdag

13:00 - 14:10

Kamp
Brøndbyernes IF (2) - FA 2000
Maj 2018
5.
lørdag

13:00 - 14:10

Kamp
Brøndbyernes IF (2) - Hvidovre IF
12.
lørdag

12:00 - 13:10

Kamp
BK Avarta - Brøndbyernes IF (2)
23.
onsdag

19:00 - 20:10

Kamp
Brøndbyernes IF (2) - Slagelse B&I
Juni 2018
2.
lørdag

13:00 - 14:10

Kamp
Karlslunde IF - Brøndbyernes IF (2)
9.
lørdag

13:00 - 14:10

Kamp
Brøndbyernes IF (2) - KB (2)
16.
lørdag

12:00 - 13:10

Kamp
LSF - Brøndbyernes IF (2)
23.
lørdag

13:00 - 14:10

Kamp
Brøndbyernes IF (2) - KFUM BK, Roskilde

StillingU15 Drenge Øst 2 (03) forår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B 1908 0 0 0 0 0
2 BK Avarta 0 0 0 0 0
3 Brøndbyernes IF (2) 0 0 0 0 0
4 FA 2000 0 0 0 0 0
5 Farum BK (2) 0 0 0 0 0
6 Hvidovre IF 0 0 0 0 0
7 IF Skjold Birkerød 0 0 0 0 0
8 Karlslunde IF 0 0 0 0 0
9 KB (2) 0 0 0 0 0
10 KFUM BK, Roskilde 0 0 0 0 0
11 LSF 0 0 0 0 0
12 Lyngby Boldklub 1921 (2) 0 0 0 0 0
13 Slagelse B&I 0 0 0 0 0

KampprogramU15 Drenge Øst 2 (03) forår • Pulje 1

Marts 2018

Lyngby Boldklub 1921 (2)
17. mar
Kl. 15.30
Ude
Lyngby Stadion

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (2)
24. mar
Kl. 13.00
Hjemme
Brøndby Stadion

IF Skjold Birkerød
April 2018

B 1908
8. apr
Kl. 13.00
Ude
Kunst, Sundby Idrætspark

Brøndbyernes IF (2)

Farum BK (2)
14. apr
Kl. 13.00
Ude
Farum Park

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (2)
21. apr
Kl. 13.00
Hjemme
Brøndby Stadion

FA 2000
Maj 2018

Brøndbyernes IF (2)
5. maj
Kl. 13.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Hvidovre IF

BK Avarta
12. maj
Kl. 12.00
Ude
Espelundens Idrætsanlæg

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (2)
23. maj
Kl. 19.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Slagelse B&I

Karlslunde IF
26. maj
Kl. 11.00
Ude
Karlslunde Stadion

Brøndbyernes IF (2)
Juni 2018

Brøndbyernes IF (2)
9. jun
Kl. 13.00
Hjemme
Brøndby Stadion

KB (2)

LSF
16. jun
Kl. 12.00
Ude
Smørum Idrætscenter

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (2)
23. jun
Kl. 13.00
Hjemme
Brøndby Stadion

KFUM BK, Roskilde