Menu

Holdets stab

Træner
ingen pic
Jimmi Medina
Træner
ingen pic
Peter Elkan Jørgensen
Træner
ingen pic
Kim Lyng Madsen

Spillerliste

ingen img
Daniel Juma
ingen img
Elias Broberg
ingen img
Elias Hansen
ingen img
Emir Yilmaz
ingen img
Emre Deniz
ingen img
Frederik Christensen
ingen img
Josef Elouamari
ingen img
Leutrim Callaku
ingen img
Loran Aslani
ingen img
Sami Mir
ingen img
Samuel Rasmussen
ingen img
Victor Jacobsen
ingen img
Viktor Andreasen
ingen img
William Jørgensen

Holdets aktiviteterD09-1 Drenge årgang 09 hold 1

Holdet har ingen fremtidige aktiviteter.

KampprogramU8 drenge 5-mands (09) 1 - 27. maj • Pulje 2

Maj 2017

Himmelev-Veddelev BK (1)
Spillet
Ude
Brøndby Stadion

Brøndbyernes IF (1)

Brøndbyernes IF (1)
Spillet
Hjemme
Brøndby Stadion

Rosenhøj BK

Brøndbyernes IF (1)
Spillet
Hjemme
Brøndby Stadion

BSF

FC Holte
Spillet
Ude
Brøndby Stadion

Brøndbyernes IF (1)

KampprogramU8 drenge 5-mands (09) 1 - 27. maj • Pulje 3

Maj 2017

Brøndbyernes IF (2)
Spillet
Hjemme
Brøndby Stadion

LSF (1)

BK Avarta (1)
Spillet
Ude
Brøndby Stadion

Brøndbyernes IF (2)

Fløng-Hedehusene
Spillet
Ude
Brøndby Stadion

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (2)
Spillet
Hjemme
Brøndby Stadion

Himmelev-Veddelev BK (2)

KampprogramU8 drenge 5-mands (09) 1 - 10.juni Medaljestævne • Pulje 2

Juni 2017

Brøndbyernes IF (2)
10. jun
Kl. 10.18
Hjemme
Himmelev Idrætspark

BK Avarta (2)

RB 1906
10. jun
Kl. 10.54
Ude
Himmelev Idrætspark

Brøndbyernes IF (2)

Himmelev-Veddelev BK (1)
10. jun
Kl. 11.30
Ude
Himmelev Idrætspark

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (2)
10. jun
Kl. 12.24
Hjemme
Himmelev Idrætspark

AIK 65 Strøby Fodbold

KampprogramU8 drenge 5-mands (09) 1 - 10.juni Medaljestævne • Pulje 3

Juni 2017

Brøndbyernes IF (1)
10. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Ølstykke FC

AB
10. jun
Kl. 10.36
Ude
Himmelev Idrætspark

Brøndbyernes IF (1)

Brøndbyernes IF (1)
10. jun
Kl. 11.30
Hjemme
Himmelev Idrætspark

Himmelev-Veddelev BK (2)

BK Avarta (1)
10. jun
Kl. 12.06
Ude
Himmelev Idrætspark

Brøndbyernes IF (1)