Menu

U12-1

Holdets stab

Cheftræner
profil
Jonas Petersen

Spillerliste

ingen img
Daniel Derso Ortved Jørgensen
ingen img
Daniel Johannsen
profil
Frederik Rosengård Engqvist
profil
Luca Gude
profil
Mads Severin
profil
Marius Jørgensen
profil
Noah Emil Hjort Ibsen
profil
Noah Emil Sømmergaard
profil
Oliver Bonito
profil
Saman Jalaei
profil
William Holm Schaffalitsky de Muckadel

Holdets aktiviteterD06-1 Drenge årgang 06 hold 1

Juli 2017
24.
mandag

10:00 - 11:30

Træning
Træning
Omklædning 4
25.
tirsdag

10:00 - 11:30

Træning
Træning
Omklædning 4
27.
torsdag

10:00 - 11:30

Træning
Træning
Omklædning 4
August 2017
1.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
3.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
4.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
6.
søndag

11:00 - 13:00

Træningskamp
Træningskamp
7.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
7.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
8.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
8.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
10.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
10.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
11.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
12.
lørdag

00:00 - 00:00

Stævne
UnikBolig Cup
14.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
14.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
15.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
15.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
17.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
17.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
18.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
21.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
21.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
22.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
22.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
24.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
24.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
25.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
28.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
28.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
29.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
29.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
31.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
31.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
September 2017
1.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
4.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
4.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
5.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
5.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
7.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
7.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
8.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
11.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
11.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
12.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
12.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
14.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
14.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
15.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
18.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
18.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
19.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
19.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
21.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
21.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
22.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
25.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
25.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
26.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
26.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
28.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
28.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
29.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
Oktober 2017
2.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
2.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
3.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
3.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
5.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
5.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
6.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
9.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
9.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
10.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
10.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
12.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
12.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
13.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
16.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
16.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
17.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
17.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
19.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
19.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
20.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
23.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
23.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
24.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
24.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
26.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
26.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
27.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
30.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
30.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
31.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
31.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
November 2017
2.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
2.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
3.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
6.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning

KampprogramU12 Drenge SU 8-mands (06) Efterår • Pulje 1

August 2017

Brøndbyernes IF
18. aug
Kl. 18.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Lyngby Boldklub 1921

LSF
25. aug
Kl. 18.00
Ude
Ledøje Idrætscenter

Brøndbyernes IF
September 2017

Brøndbyernes IF
1. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Køge BK

Hørsholm-Usserød IK
8. sep
Kl. 18.00
Ude
Hørsholm Idrætspark

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
15. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Holbæk B&I
Oktober 2017

Brøndbyernes IF
6. okt
Kl. 17.30
Hjemme
Brøndby Stadion

Ølstykke FC

Værebro IF
29. okt
Kl. 10.30
Ude
Skovbrynet Skole

Brøndbyernes IF
November 2017

Brøndbyernes IF
5. nov
Kl. 12.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Vallensbæk IF

Slagelse B&I
11. nov
Kl. 11.30
Ude
Slagelse Stadion Kunst

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
19. nov
Kl. 12.00
Hjemme
Brøndby Stadion

RB 1906

Næstved I.F.
26. nov
Kl. 12.00
Ude
Næstved Stadion

Brøndbyernes IF