Menu

U12-1

Holdets stab

Cheftræner
profil
Jonas Petersen
Træner
ingen pic
Joachim Weichel

Spillerliste

profil
Daniel Derso Ortved Jørgensen
profil
Frederik Rosengård Engqvist
ingen img
Hamed Kader Alex Traore
profil
Luca Gude
profil
Lukas Lind Wessel Larsen
profil
Mads Severin
profil
Marius Jørgensen
profil
Noah Emil Hjort Ibsen
profil
Noah Emil Sømmergaard
profil
Saman Jalaei
profil
Viktor Løvgren Sørensen
profil
William Holm Schaffalitsky de Muckadel

Holdets aktiviteterD06-1 Drenge årgang 06 hold 1

September 2017
25.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
25.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
26.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
26.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
28.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
28.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
28.
torsdag

17:00 - 18:15

Træningskamp
Træningskamp U12-U13 mod Værebro
Værebro
29.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
Oktober 2017
2.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
2.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
3.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
3.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
5.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
5.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
6.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
7.
lørdag

11:30 - 18:00

Stævne
Træningsstævne i Ådalen i Odense
Brøndby Stadion
8.
søndag

10:00 - 11:00

Kamp
Brøndbyernes IF - Ølstykke FC
9.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
9.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
10.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
10.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
12.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
12.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
13.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
16.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
16.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
17.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
17.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
19.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
19.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
20.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
23.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
23.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
24.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
24.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
26.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
26.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
27.
fredag

15:00 - 21:00

Stævne
Træningsstævne FCM
Brøndby Stadion
27.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
29.
søndag

10:30 - 11:30

Kamp
Værebro IF - Brøndbyernes IF
30.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
30.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
31.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
31.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
November 2017
2.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
2.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
3.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
4.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Brøndbyernes IF - Vallensbæk IF
6.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
6.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
7.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
7.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
9.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
9.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
10.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
11.
lørdag

11:30 - 12:30

Kamp
Slagelse B&I - Brøndbyernes IF
13.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
13.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
14.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
14.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
16.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
16.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
17.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
18.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Brøndbyernes IF - RB 1906
20.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
20.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
21.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
21.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
23.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
23.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
24.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
26.
søndag

12:00 - 13:00

Kamp
Næstved I.F. - Brøndbyernes IF
27.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
27.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
28.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
28.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
30.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
30.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
December 2017
1.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
4.
mandag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
4.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
5.
tirsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
5.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
7.
torsdag

15:30 - 16:15

Træning
Specifiktræning
7.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
8.
fredag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
9.
lørdag

10:00 - 11:00

Træningskamp
Træningskamp mod Malmø (hjemme)
10.
søndag

09:00 - 19:00

Andet
Stadionoprydning u12
Brøndby Stadion
11.
mandag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
12.
tirsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
14.
torsdag

16:30 - 18:15

Træning
Træning
Omklædning 4
Februar 2018
25.
søndag

10:00 - 18:00

Stævne
Stævne i Svendborg
Marts 2018
10.
lørdag

10:00 - 11:00

Træningskamp
Træningskamp mod Malmø (ude)

KampprogramU12 Drenge SU 8-mands (06) Efterår • Pulje 1

August 2017

LSF
0 - 8
Ude
Smørum Idrætscenter

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
9 - 2
Hjemme
Brøndby Stadion

Køge BK
September 2017

Hørsholm-Usserød IK
2 - 8
Ude
Hørsholm Idrætspark

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
3 - 1
Hjemme
Brøndby Stadion

Holbæk B&I

Brøndbyernes IF
9 - 2
Hjemme
Brøndby Stadion

Lyngby Boldklub 1921
Oktober 2017

Brøndbyernes IF
8. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Ølstykke FC

Værebro IF
29. okt
Kl. 10.30
Ude
Skovbrynet Skole

Brøndbyernes IF
November 2017

Brøndbyernes IF
4. nov
Kl. 10.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Vallensbæk IF

Slagelse B&I
11. nov
Kl. 11.30
Ude
Slagelse Stadion Kunst

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
18. nov
Kl. 10.00
Hjemme
Brøndby Stadion

RB 1906

Næstved I.F.
26. nov
Kl. 12.00
Ude
Næstved Stadion

Brøndbyernes IF