Menu

2. hold

Holdets stab

Træner
ingen pic
Mikkel Wagner Frisch
Træner
ingen pic
Kristian Dyhr
Holdleder
ingen pic
Laila Hentzen Tordrup

Spillerliste

ingen img
Abdel Malik Cherouat
ingen img
Ali Buzquurz
ingen img
Alifaik Faiki
ingen img
Anders Jensen
ingen img
Christian Beier
ingen img
Daniel Dyhr
ingen img
Elias Haidari
ingen img
Emil Ozkul
ingen img
Erdon Nuredini
ingen img
Hamdi Ozgúr
ingen img
Hamza Husnain
ingen img
Idris Alam
ingen img
Kevin Weisleder
ingen img
Lali Toor
ingen img
Louis Coong
ingen img
Luca Holten
ingen img
Luka Bastian Frisch
ingen img
Mads Stelsrud
profil
Marcus Petersen
ingen img
Mikkel Nielsen
ingen img
Mirkan Akbal
ingen img
Mohammed Farhat
ingen img
Nico Simonsen
ingen img
Oliver Hentzen Tordrup
ingen img
Peter Dyhr
ingen img
Robin Maxwell
ingen img
Safdar Ali Irfan
ingen img
Tilas Sørensen
ingen img
William Christiansen
ingen img
Yassin Elrrami

Holdets aktiviteterD08-2 Drenge årgang 08 hold 2

Holdet har ingen fremtidige aktiviteter.

KampprogramU10 drenge A (08) Futsal 1. runde • Pulje 1

November 2017

Brøndbyernes IF
Spillet
Hjemme
Tune Hallen

Bagsværd BK

Jægerspris IK
Spillet
Ude
Tune Hallen

Brøndbyernes IF

BK Friheden
Spillet
Ude
Tune Hallen

Brøndbyernes IF

Bagsværd BK
Spillet
Ude
Tune Hallen

Brøndbyernes IF

KampprogramU10 drenge B (08) Futsal 1. runde • Pulje 2

November 2017

Brøndbyernes IF
Spillet
Hjemme
Tune Hallen

Hillerød Fodbold

IF Skjold Birkerød (1)
Spillet
Ude
Tune Hallen

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
Spillet
Hjemme
Tune Hallen

BK Friheden

Bagsværd BK
Spillet
Ude
Tune Hallen

Brøndbyernes IF

KampprogramU10 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 4 • Pulje 6

Januar 2018

Brøndbyernes IF
28. jan
Kl. 09.00
Hjemme
Brøndby Stadion Kunst

B 1903

Rosenhøj BK
28. jan
Kl. 09.18
Ude
Brøndby Stadion Kunst

Brøndbyernes IF

B 93 (3)
28. jan
Kl. 09.36
Ude
Brøndby Stadion Kunst

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
28. jan
Kl. 10.12
Hjemme
Brøndby Stadion Kunst

BK Friheden

KampprogramU10 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 4 • Pulje 11

Januar 2018

Valby (2)
28. jan
Kl. 09.00
Ude
Jens Jessens Vej

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
28. jan
Kl. 09.18
Hjemme
Jens Jessens Vej

FA 2000

Fremad Amager
28. jan
Kl. 09.54
Ude
Jens Jessens Vej

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
28. jan
Kl. 10.12
Hjemme
Jens Jessens Vej

B.1908

KampprogramU10 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 5 • Pulje 5

Februar 2018

CIK (1)
4. feb
Kl. 11.30
Ude
Skovshoved I P

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
4. feb
Kl. 12.06
Hjemme
Skovshoved I P

BK Avarta

Brøndbyernes IF
4. feb
Kl. 12.24
Hjemme
Skovshoved I P

Skovshoved IF

BK Friheden
4. feb
Kl. 12.42
Ude
Skovshoved I P

Brøndbyernes IF

KampprogramU10 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 5 • Pulje 12

Februar 2018

KB (2)
4. feb
Kl. 09.00
Ude
Brøndby Stadion Kunst

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
4. feb
Kl. 09.36
Hjemme
Brøndby Stadion Kunst

B.1908

Brøndbyernes IF
4. feb
Kl. 09.54
Hjemme
Brøndby Stadion Kunst

Taastrup FC

Valby (1)
4. feb
Kl. 10.12
Ude
Brøndby Stadion Kunst

Brøndbyernes IF

KampprogramU10 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 9 • Pulje 8

Marts 2018

Brøndbyernes IF
4. mar
Kl. 09.00
Hjemme
Brøndby Stadion Kunst

Tårnby FF

Skovshoved IF
4. mar
Kl. 09.18
Ude
Brøndby Stadion Kunst

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
4. mar
Kl. 09.36
Hjemme
Brøndby Stadion Kunst

GVI

B. 1973, Herlev (2)
4. mar
Kl. 09.54
Ude
Brøndby Stadion Kunst

Brøndbyernes IF

KampprogramU10 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD Uge 9 • Pulje 11

Marts 2018

Vestia
4. mar
Kl. 09.00
Ude
Mangler arrangør

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
4. mar
Kl. 09.18
Hjemme
Mangler arrangør

Tølløse BK

Gevninge IF (2)
4. mar
Kl. 09.54
Ude
Mangler arrangør

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
4. mar
Kl. 10.12
Hjemme
Mangler arrangør

Taastrup FC