Menu

1. hold

Træningstider    
Mandag   16.45  - 18.00    Kunstgræsbane 12 
Onsdag   16.45  - 18.00    Kunstgræsbane 12 

Holdets stab

Træner
ingen pic
Thomas Milton Kristensen
Træner
ingen pic
Hugo Høyer
Træner
ingen pic
Ulrich Zilstorff

Spillerliste

profil
Amalia Jeppson
ingen img
Caroline Fischer
ingen img
Celine Nelbom
profil
Emma Benn
profil
Emma Høyer
profil
Esther Markussen
ingen img
Jessica Rogér-Jepsen
profil
Karoline Andersen
ingen img
Laura Bengtson
profil
Leonora Sophie Beyer Hansen
profil
Malou Kristensen
ingen img
Sandra Sterup
profil
Sofie Zilstorff
profil
Vega Treager

Holdets aktiviteterP09-1 Piger årgang 09 hold 1

November 2017
20.
mandag

17:45 - 19:00

Træning
Træning indendørs
22.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
26.
søndag

10:00 - 13:30

Træning
SBU VINTERBOLD B93
27.
mandag

17:45 - 19:00

Træning
Træning indendørs
29.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
December 2017
4.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
6.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
10.
søndag

10:00 - 13:30

Stævne
SBU VINTERBOLD på Brøndby Stadion
11.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
13.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
18.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
20.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
25.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
27.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
Januar 2018
1.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
3.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
8.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
10.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
15.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
17.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
22.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
24.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
27.
lørdag

10:00 - 13:30

Stævne
SBU VINTERBOLD
29.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
31.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
Februar 2018
3.
lørdag

10:00 - 13:30

Stævne
SBU VINTERBOLD
5.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
7.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
12.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
14.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
19.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
21.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
26.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
28.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
Marts 2018
3.
lørdag

10:00 - 13:30

Stævne
SBU VINTERBOLD
5.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
7.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
12.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
14.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
19.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
21.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
26.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
28.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
April 2018
2.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
4.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
9.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
11.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
16.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
18.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
23.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
25.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
30.
mandag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
Maj 2018
2.
onsdag

16:45 - 18:00

Træning
Træning

KampprogramU9 piger B (09) Futsal 1. runde • Pulje 1