Menu

3. hold

2006D3 nyheder
U11-3 i Italien

Holdets stab

Træner
profil
Tommy Rudolph
Holdleder
profil
Mette Schlaikjær Kløve

Spillerliste

profil
Alexander Berger
profil
Anders Bonke
ingen img
Benjamin Nissen Bjørnby
profil
Eddi Herenda
profil
Emin B
ingen img
Kasper Jensen
profil
Lasse Juel Frederiksen
profil
Lucas Hadi
profil
Mads Madsen
ingen img
Marcus Grønvall
ingen img
Milan Hristovski
ingen img
Rasmus Davidsen

Holdets aktiviteterD06-3 Drenge årgang 06 hold 3

November 2017
20.
mandag

17:45 - 20:00

Træning
Træning
Vi mødes i omklædningen
22.
onsdag

17:45 - 20:00

Træning
Træning
Vi mødes i omklædningen
26.
søndag

11:00 - 12:00

Stævne
Champions league for kids mod Vanløse IF
Omklædning ?
27.
mandag

17:45 - 20:00

Træning
Træning
Vi mødes i omklædningen
29.
onsdag

17:45 - 20:00

Træning
Træning
Vi mødes i omklædningen
December 2017
2.
lørdag

09:30 - 10:30

Kamp
B 1908 - Brøndbyernes IF (2)
3.
søndag

15:30 - 16:30

Stævne
Champions leauge for kids mod B1903
B1903Lyngbyvej 270, 2900 Hellerup
4.
mandag

17:45 - 20:00

Træning
Træning
Vi mødes i omklædningen
6.
onsdag

17:45 - 20:00

Træning
Træning
Vi mødes i omklædningen
8.
fredag

16:30 - 17:30

Stævne
Champions Leauge for Kids mod Vanløse IF udebane
Klitmøllervej 20, 2720 Vanløse
10.
søndag

11:00 - 12:00

Stævne
Champions leauge for kids mod B1903
Omklædning ?
10.
søndag

14:00 - 18:00

Andet
Bodvagt
Ved indgangen ved tv vognen
11.
mandag

17:45 - 20:00

Træning
Træning
Vi mødes i omklædningen
13.
onsdag

17:45 - 20:00

Træning
Træning
Vi mødes i omklædningen
16.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Brøndbyernes IF (2) - Albertslund IF
18.
mandag

17:45 - 20:00

Træning
Træning
Vi mødes i omklædningen
20.
onsdag

17:45 - 20:00

Træning
Træning
Vi mødes i omklædningen
Januar 2018
14.
søndag

09:45 - 10:45

Kamp
Rosenhøj BK - Brøndbyernes IF (2)
27.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Brøndbyernes IF (2) - Holbæk B&I
Marts 2018
3.
lørdag

10:15 - 11:15

Kamp
Fremad Valby - Brøndbyernes IF (2)
10.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Brøndbyernes IF (2) - Tårnby FF
17.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Brøndbyernes IF (2) - AB Tårnby
25.
søndag

10:00 - 11:00

Kamp
BK Avarta - Brøndbyernes IF (2)

StillingU12 Drenge 2 8-mands (06) Efterår • Pulje 4

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Brøndbyernes IF 8 7 0 1 21
2 B. 1973, Herlev 8 7 0 1 21
3 Virum-Sorgenfri BK 8 5 0 3 15
4 Orient GI 8 4 0 4 12
5 Vallensbæk IF (2) 8 4 0 4 12
6 FC Holte 8 4 0 4 12
7 Torveparkens SK 8 3 0 5 9
8 Lundtofte Boldklub 8 1 0 7 3
9 Rosenhøj BK 8 1 0 7 3

KampprogramU12 Drenge 2 8-mands (06) Efterår • Pulje 4

August 2017

Orient GI
3 - 7
livescore
Ude
Islev Skole

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
8 - 2
livescore
Hjemme
Brøndby Stadion

Lundtofte Boldklub
September 2017

Brøndbyernes IF
10 - 2
livescore
Hjemme
Brøndby Stadion

Torveparkens SK

Virum-Sorgenfri BK
0 - 2
livescore
Ude
Virum Stadion

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
2 - 1
livescore
Hjemme
Brøndby Stadion

B. 1973, Herlev

Brøndbyernes IF
7 - 0
livescore
Hjemme
Brøndby Stadion

Rosenhøj BK
Oktober 2017

FC Holte
UMH
livescore
Ude
Rudegård Stadion

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
6 - 2
livescore
Hjemme
Brøndby Stadion

Vallensbæk IF (2)

KampprogramU12 Drenge A (06) 8M VinterBOLD • Pulje 5

November 2017

Brøndbyernes IF (2)
Spillet
Hjemme
Brøndby Stadion

Himmelev-Veddelev BK
December 2017

B 1908
2. dec
Kl. 09.30
Ude
Kunst, Sundby Idrætspark

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (2)
16. dec
Kl. 10.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Albertslund IF
Januar 2018

Rosenhøj BK
14. jan
Kl. 09.45
Ude
Avedøre Stadion Kunstgræs

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (2)
27. jan
Kl. 10.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Holbæk B&I
Marts 2018

Fremad Valby
3. mar
Kl. 10.15
Ude
Valby IP, tribunen

Brøndbyernes IF (2)

Brøndbyernes IF (2)
10. mar
Kl. 10.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Tårnby FF

Brøndbyernes IF (2)
17. mar
Kl. 10.00
Hjemme
Brøndby Stadion

AB Tårnby

BK Avarta
25. mar
Kl. 10.00
Ude
Espelunden Kunstgræs

Brøndbyernes IF (2)