Menu

3. hold

 

2005D3 Nyheder
U12-3 Kredsvindere forår 2017
2005D3 Nyheder
U12-3 deltog i Dynamo Cup i Berlin i pinsen 2017.

Holdets stab

Træner
profil
Bojan Herenda
Assistenttræner
profil
Mohamed Barghadouch
Holdleder
profil
Karina Kolind
Holdleder
profil
Mark Grønbæk Jensen

Spillerliste

profil
Ahad Walayat
profil
Ahmad-Khalil Barghadouch
profil
Benjamin Herenda
profil
Carl-Emil Erikstrøm
ingen img
Fahed Al samarraie
profil
Hamid Noorzad
profil
Marcus Grønbæk Jensen
profil
Marius Henriksen
profil
Marius Thise Ankler
profil
Mohammad Ghadban
ingen img
Mohammed Saqib Khan
profil
Patrick Schou Kennig
profil
Seth Fagervold
ingen img
Zakiy Shah

Holdets aktiviteterD05-3 Drenge årgang 05 hold 3

September 2017
25.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
27.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
28.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
30.
lørdag

12:00 - 13:00

Kamp
Brøndbyernes IF - Vallensbæk IF
Klubhuset, Brøndby Stadion
Oktober 2017
1.
søndag

14:00 - 18:00

Andet
Bemanding af boden mod Sønderjyske
Brøndby Stadion, ved TV vognen
2.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
4.
onsdag

18:15 - 19:15

Kamp
Brøndbyernes IF - Jyllinge FC
Brøndby Stadion, Bane 25B
5.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
7.
lørdag

10:30 - 11:30

Kamp
Herstedøster IC - Brøndbyernes IF
Herstedøster Stadion, Bymosevej 4, 2620 Albertslund
9.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
11.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
12.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
14.
lørdag

12:00 - 13:00

Kamp
Brøndbyernes IF - B. 1973, Herlev
Klubhuset, Brøndby Stadion
23.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
25.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
26.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27

StillingU13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Himmelev-Veddelev BK 5 4 0 1 12
2 Herstedøster IC 6 4 0 2 12
3 B. 1973, Herlev 5 3 0 2 9
4 BK Friheden 6 3 0 3 9
5 Jyllinge FC 4 3 0 1 9
6 AIK 65 Strøby Fodbold 6 2 2 2 8
7 BSF 6 2 1 3 7
8 Vallensbæk IF 6 2 1 3 7
9 Brøndbyernes IF 5 2 0 3 6
10 Fløng-Hedehusene Idræt 5 0 0 5 0

KampprogramU13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3

August 2017

AIK 65 Strøby Fodbold
3 - 1
livescore
Ude
Strøbyhallen

Brøndbyernes IF

Fløng-Hedehusene Idræt
1 - 6
livescore
Ude
Hedehusene Idrætspark

Brøndbyernes IF
September 2017

Brøndbyernes IF
3 - 2
livescore
Hjemme
Brøndby Stadion

BK Friheden

Himmelev-Veddelev BK
5 - 2
livescore
Ude
Himmelev Idrætspark

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
0 - 6
livescore
Hjemme
Brøndby Stadion

BSF

Brøndbyernes IF
30. sep
Kl. 12.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Vallensbæk IF
Oktober 2017

Brøndbyernes IF
4. okt
Kl. 18.15
Hjemme
Brøndby Stadion

Jyllinge FC

Herstedøster IC
7. okt
Kl. 10.30
Ude
Herstedøster Stadion

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
14. okt
Kl. 12.00
Hjemme
Brøndby Stadion

B. 1973, Herlev