Menu

3. hold

 

2005D3 Nyheder
U12-3 Kredsvindere forår 2017
2005D3 Nyheder
U12-3 deltog i Dynamo Cup i Berlin i pinsen 2017.

Holdets stab

Træner
profil
Bojan Herenda
Assistenttræner
profil
Mohamed Barghadouch
Holdleder
profil
Karina Kolind
Holdleder
profil
Mark Grønbæk Jensen

Spillerliste

profil
Ahad Walayat
profil
Ahmad-Khalil Barghadouch
profil
Benjamin Herenda
profil
Carl-Emil Erikstrøm
profil
Hamid Noorzad
profil
Marcus Grønbæk Jensen
profil
Marius Henriksen
profil
Marius Thise Ankler
profil
Mohammad Ghadban
profil
Patrick Schou Kennig
profil
Seth Fagervold

Holdets aktiviteterD05-3 Drenge årgang 05 hold 3

Juli 2017
24.
mandag

11:00 - 12:00

Andet
FERIE
August 2017
7.
mandag

11:00 - 12:00

Andet
FERIE
9.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
10.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
14.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
16.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
17.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
19.
lørdag

10:30 - 11:30

Kamp
AIK 65 Strøby Fodbold - Brøndbyernes IF
21.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
23.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
24.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
26.
lørdag

09:00 - 17:00

Stævne
Rosenhøj Cup
Rosenhøj BK, Byvej 72. 2650 Hvidovre
26.
lørdag

12:00 - 13:00

Kamp
Brøndbyernes IF - BSF
28.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
29.
tirsdag

18:30 - 19:30

Kamp
Fløng-Hedehusene Idræt - Brøndbyernes IF
Hedehusene Idrætspark, Stenbuen 34, 2640 Hedehusene
30.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
31.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
September 2017
4.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
6.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
7.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
9.
lørdag

12:00 - 13:00

Kamp
Brøndbyernes IF - BK Friheden
11.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
13.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
13.
onsdag

18:15 - 19:15

Kamp
Himmelev-Veddelev BK - Brøndbyernes IF
14.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
18.
mandag

14:00 - 22:00

Andet
Stadionrengøring efter Brøndby IF - Aab
Brøndby Stadion
18.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
20.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
21.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
23.
lørdag

12:00 - 13:00

Kamp
Brøndbyernes IF - Jyllinge FC
25.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
27.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
28.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
30.
lørdag

12:00 - 13:00

Kamp
Brøndbyernes IF - Vallensbæk IF
Oktober 2017
1.
søndag

12:00 - 22:00

Andet
Bemanding af boden mod Sønderjyske
2.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
4.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
5.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
7.
lørdag

10:30 - 11:30

Kamp
Herstedøster IC - Brøndbyernes IF
9.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
11.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
12.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
14.
lørdag

12:00 - 13:00

Kamp
Brøndbyernes IF - B. 1973, Herlev
16.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
18.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
19.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
23.
mandag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
25.
onsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27
26.
torsdag

18:00 - 19:30

Træning
Træning Bane 27

StillingU13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 AIK 65 Strøby Fodbold 0 0 0 0 0
2 B. 1973, Herlev 0 0 0 0 0
3 BK Friheden 0 0 0 0 0
4 Brøndbyernes IF 0 0 0 0 0
5 BSF 0 0 0 0 0
6 Fløng-Hedehusene Idræt 0 0 0 0 0
7 Herstedøster IC 0 0 0 0 0
8 Himmelev-Veddelev BK 0 0 0 0 0
9 Jyllinge FC 0 0 0 0 0
10 Vallensbæk IF 0 0 0 0 0

KampprogramU13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 3

August 2017

AIK 65 Strøby Fodbold
19. aug
Kl. 10.30
Ude
Strøbyhallen

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
26. aug
Kl. 12.00
Hjemme
Brøndby Stadion

BSF

Fløng-Hedehusene Idræt
29. aug
Kl. 18.30
Ude
Hedehusene Idrætspark

Brøndbyernes IF
September 2017

Brøndbyernes IF
9. sep
Kl. 12.00
Hjemme
Brøndby Stadion

BK Friheden

Himmelev-Veddelev BK
13. sep
Kl. 18.15
Ude
Himmelev Idrætspark

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
23. sep
Kl. 12.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Jyllinge FC

Brøndbyernes IF
30. sep
Kl. 12.00
Hjemme
Brøndby Stadion

Vallensbæk IF
Oktober 2017

Herstedøster IC
7. okt
Kl. 10.30
Ude
Herstedøster Stadion

Brøndbyernes IF

Brøndbyernes IF
14. okt
Kl. 12.00
Hjemme
Brøndby Stadion

B. 1973, Herlev